• 03136292891 - 09135558363
  • اصفهان - نبش خاقانی - بازار ارکیده - طبقه منفی 2 - واحد ۵۹
  • support@zibazar.com

انتخاب بهترین گردنبند طلا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتخاب صحیح گردنبند طلا برای خانم ها، استایل آن ها را به شدت بهبود می بخشد. به علاوه، دادن گردنبند طلا به عنوان هدیه به خانم ها یک حرکت رمانتیک کلاسیک برای به دست آوردن دل هر خانمی است. اما متاسفانه برای آقایان انتخاب یک گردنبند مناسب برای خانم ها کاری سخت محسوب می شود، چرا که معمولا مردها اطلاعاتی درباره طلا و گردنبند ندارند. گالری طلای زیبازر با جدیدترین و زیباترین گردنبندهای روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

 

 

در این مقاله از جدید ترین انواع مدل گردنبند طلا زنانه  نمایش گذاشته شده تا بتوانید با توجه به میزان هزینه خودتان و سلیقه شخصی نمونه مورده پسند خود را انتخاب کنید. مدل گردنبند طلا بزرگ دارای تنوع زیاد و طراحی‌های منحصر بفردی از جمله طرح ته‌گردنی، نیمه باز، سینه ریز، آویزدار، طرح حیوانات و طرح‌های خاص و متفاوت است که حالت پرتجملات و باشکوهی ایجاد می‌کند.

 

 انواع گردنبندهای گالری زیبازر

 

 

 

 

بیشتربدانید:

انتخاب بهترین انگشتر برای دستان شما

 

 

 

طول گردنبند طلا


طول یا ارتفاع گردنبند هم هنگام خرید اهمیت دارد. چرا که مسلما نمی خواهید خانم مورد نظر، با گردنبند خفه شود. پس هنگام گردنبند طلا حتما به طول زنجیر دقت کنید.

 

 

 

 

بیشتر بدانید:

خرید طلا به عنوان هدیه برای اشخاص مختلف

 

 

 

 

 

 

 

همکاران ما در گالری زیبازر بهترین طلافروشی اصفهان ارائه دهنده، مجموعه ای از زیباترین و با کیفیت ترین طلا و جواهرات زنانه و مردانه که همگی آن ها طراحی های خاص و منحصر بفردی دارند؛ می باشند. دوستان عزیز به راحتی می توانید از طریق سایت زیبازر ، سفارشات تان را ثبت نمائید.