• 03136292891 - 09135558363
  • اصفهان - نبش خاقانی - بازار ارکیده - طبقه منفی 2 - واحد ۵۹
  • support@zibazar.com

گرانترین جواهرات دنیا را بشناسیم!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوستان و همراهان همیشگی گالری طلا و جواهر زیبازر، امروز می خواهیم درباره گرانترین طلا و جواهرات در دنیا برای شما سخن بگوییم. شاید برای شما هم مانند بسیاری افراد دیدن این جواهرات و شناختن گرانترین جواهرات دنیا جذاب و دوست داشتنی باشد. با ما همراه باشید تا این جواهرات را با عکس های آنها به شما نشان دهیم.

10. ساعت Chopard201-Watch Carat

این ساعت به ارزش 25 میلیون دلار می باشد و 874 الماس بزرگ در آن به کار رفته است. سه الماس بزرگ دارد که شکل آنها قلب گونه است و رنگ های آنها صورتی، آبی و سفید هستند و به نحوی در کنار هم قرار گرفته اند که صفحه ساعت از زیر آن دیده شود. این ساعت مچی حدود 201 قیراطی می باشد و گرانترین ساعت مچی در جهان شناخته شده است.

عکس گرانترین ساعت جهان:

9. گردنبند Hutton-Mdivani Jadeite

این گردنبند 27.4 میلیون دلاری از مهره سبز جیدیت زمرد ساخته شده است. به آن جیدیت زمرد می گویند زیرا از نایاب ترین سنگ های موجود در طبیعت است که رنگ آن همچون زمرد می باشد. قفل این گردنبند با یاقوت، الماس و پلاتین محکم شده است. در سال 2014 این گردنبند را به مجموعه کارتیه با قیمت 27.4 دلار فروختند. این گردنبند متعلق به باربارا هاوتون وارث ثروت Woolworth و شاهزاده خانم نینا مدیوانی بوده است.

8. گراف صورتی Graff Pink

این انگشتر با نگین صورتی خود زیباترین انگشتر جهان است و ارزش آن برابر با 46.2 میلیون دلار است. این الماس صورتی رنگ در واقع متعلق به هری وینستون بوده است و ده ها سال در مجموعه خصوصی اش این الماس را نگهداری می کرد. دلیل نام آن خریدش توسط مجموعه گراف پس از سالها و تغییر نام آن می باشد. این جواهر درون حلقه ای قرار دارد که توسط محافظ هایی از الماس آن حفاظت شود.

7. ماه آبی ژوزفین Blue Moon of Josephine

الماس 12.03 قیراطی ماه آبی در سال 2014 در معدن کالینان در آفریقای جنوبی کشف شد. در سال 2015 میلیاردر و گردآورنده هنگ کنگ، ژوزف لاو این حلقه الماس را با قیمت 48.4 میلیون دلار خریداری کرد و به نام دختر 7 ساله اش " ماه آبی ژوزفین" نام گذاری کرد.

6. گردنبند الماس L’Incomparable

این گردنبند الماس به ارزش 55 میلیون دلار ارزشمند ترین گردنبند در دنیا شناخته شده است. گردنبند غیرقابل مقایسه ای که توسط جواهرسازی Mouawad ساخته شده است. ارزش این گردنبند از آنجاییست که بزرگترین الماس بدون عیب و نقص در آن به کار رفته است. در جمهوری کنگو در دهه 1980 میلادی، یک دختر جوان الماس مرکزی این گردنبند را در انبوهی از زباله های معدن کشف کرد. الماس 407.48 قیراطی به زنجیره طلای گل  رز آراسته و با 230 قیراط الماس کوچک تر این گردنبند ساخته شده است.

5.  الماس Oppenheimer Blue

این الماس که در سال 2016 با ارزش 57.5 میلیون دلار به دست آمد و در آن زمان از جمله گرانترین الماس های فروخته شده در حراجی ها بوده است.

4. الماس Pink Star

این الماس در سال 1999 در آفریقا کشف شده است و در ابتدا پیش از آنکه آن را تراش بدهند و به جلا و شکل امروزی در آورده شود 132.5 قیراط وزن داشته است. این الماس در اوایل آوریل 2017 با قیمت 71.2 فروخته شد و زیبایی و بی نقص بودن این الماس بسیار بزرگ این همه ارزش برای آن ایجاد کرده است. این منحصر به فرد بودن باعث شد این الماس گرانترین جواهری باشد که آن زمان در حراجی ها فروخته شد.

3. الماس ویتلسباخ گراف Wittelsbach-Graff

الماسی با ارزش 80 میلیون دلار

این الماس در دهه 1600 میلادی در یک معدن در هند کشف شده است و به وزن 35.56 قیراط بوده است. ویتلسباخ الماس آبی و متمایل به خاکستری شهرت دارد که اولین بار متعلق به پادشاه فیلیپ چهارم اسپانیا می باشد.  این جواهر بخشی از جواهرات تاج اتریشی برای قرن ها باقی مانده است. جواهرات گراف در سال 2008 الماس Wittelsback را به مبلغ 22 میلیون دلار خریداری کرد. با برداشت مجدد از این الماس شفافیت و درخشندگی آن به طرز چشم گیری افزایش یافت و باعث شد این الماس با 31.06 قیراط با شفافیت و درخشندگی منحصر به فرد در سال 2011 به یکی از اعضای سلطنتی قطر با قیمت 80 میلیون دلار فروخته شود.

2. Peacock Brooch by Graff Diamonds گل سینه طاووس با گراف الماس

این گل سینه با ارزش 100 میلیون دلار در سال 2013 در نمایشگاهی در کشور هلند رونمایی شد. وزن کل قیراطی آن 120.81 است. این گل سینه زیبا و خارق العاده 1305 سنگ قیمتی در خود دارد و قدری بیش از 10 سانتی متر می باشد. الماس وسط یک الماس به شکل گلابی بوده و وزنی معادل 20.02 قیراط دارد. در اطراف الماس هایی به رنگ های سفید، زرد، صورتی، نارنجی و سبز موجود هستند.

1. الماس امید

این الماس به ارزش 200 تا 250 میلیون دلار یکی از شناخته شده ترین الماس ها در جهان می باشد. از زمان کشف این الماس در سال 1666 در هند تغییرات زیادی کرده است. این الماس در سال 1668 توسط پادشاه لوئیز چهاردهم خریداری شد و لقب فرانسوی آبی را به خود گرفت. این الماس تا سال 1792 که در جریان انقلاب فرانسه به سرقت رفت در اختیار خانواده سلطنتی فرانسه بوده است. پس از آنکه در اختیار افراد مختلفی قرار گرفت در نهایت در سال 1949 توسط هری وینستون خریداری شد. رنگ آن خاکستری تیره متمایل به آبی است.

چه چیزی باعث می شود که جواهرات گران باشند؟

چندین فاکتور وجود دارد که تعیین می کند جواهرات شما چقدر ارزش دارند.

سن جواهر: اینکه بدانیم آیا آن جواهر یک عتیقه است و دارای قدمت زیادی است.

نادربودن جواهر: آیا آن جواهر گونه ای منحصر به فرد در طبیعت است یا گونه های مشابه هم وجود دارند؟

کیفیت فلز و سنگ های قیمتی

تقاضا در بازار: آیا چنین جواهری در بازار تقاضاهای زیادی دارد؟

چگونه جواهرات خود را به بهترین قیمت بفروشیم؟

اگر در فروش جواهرات خود می خواهید بهترین سود را نصیب حال خود کنید و از قیمت واقعی جواهراتتان اطلاعی ندارید می توانید با تماس با گالری طلا و جواهرات زیبازر  از قیمت دقیق این جواهراتتان اطلاع داشته باشید.