• 03136292891 - 09135558363
  • اصفهان - نبش خاقانی - بازار ارکیده - طبقه منفی 2 - واحد ۵۹
  • support@zibazar.com

حلقه نامزدی سولیتر | حلقه سولیتر،بهترین انتخاب برای حلقه ازدواج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قطعا همه افراد حلقه های سولیتر را بارها دیده اند، اما آیا می دانید به کدام نوع از انگشتر طلا سولیتر گفته می شود؟ باید ذکر کنیم که یکی از پرطرفدارترین حلقه ازدواج، حلقه سولیتر می باشد. برای داشتن اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید تا به شما درباره حلقه نامزدی سولیتر اطلاعات کامل و کافی بدهیم.

اگر در جواهرفروشی ها و طلافروشی ها از فروشنده حلقه های نامزدی را بخواهیم، متوجه خواهیم شد این حلقه ها در دو نوع حلقه تک نگین و سایر حلقه ها وجود دارند. حلقه های تک نگین همان حلقه های سولیتر هستند و به نوعی می تواند حلقه ای کاملا بسیار کلاسیک در نظر گرفته شود. سولیتر سالهاست که منتخب افراد می باشد، زیرا در عین سادگی بسیار جذاب و موردپسند است.

سولیتر به چه معناست؟

جواهرات تک نگین را سولیتر می خوانند و این رو حلقه ازدواج سولیتر به انواعی از حلقه گفته می شود که یک الماس یا نگین کریستالی بر روی پایه حلقه که معمولا امکان دارد هر نوع فلزی باشد، گذاشته می شود. شاید افراد این نوع حلقه ها را با حلقه تک نگین، حلقه تک سنگ و از این قبیل نام ها خطاب نمایند اما خیلی بهتر است که هرجا می خواهید صبحت از چنین حلقه هایی کنید، با نام درست آن این کار را انجام دهید: حلقه های سولیتر

حلقه سولیتر چه مزیتی دارد؟

در دنیای امروز اگر دختر خانمی حلقه سولیتر به دست کند این نشان از یک تعهد قلبی به آقا داماد می باشد. این نوع حلقه ها با طلا سفید در ایجاد جذابیت جلوه ای ویژه به دست دختر خانم ها می بخشد. 

 

آیا نگین حلقه سولیتر در شکل خاصی وجود دارد؟

نگین سوار شده بر روی پایه در حلقه های سولیتر می تواند در انواع اشکال مختلف گرد، مربع، قلبی و غیره وجود داشته باشد.

چرا پرطرفدارترین حلقه نامزدی، سولیتر می باشد؟

از آنجایی که این سبک حلقه با هر فرم دستی سازگاری دارد و زیبایی منحصر به فردی را می تواند به هر دستی ببخشد، یکی از ساده ترین و منتخب ترین نوع حلقه می باشد.

افرادی که عاشق درخشش و جلب توجه بیشتر هستند می توانند در کنار حلقه سولیتر خود، از یک یا دو حلقه ساده استفاده نمایند. بعضی از این حلقه های سولیتر پایه ای پر نگین دارند که برای افرادی که از درخشیدن دستشان لذت می برند بهترین گزینه ممکن است.

بهترین سنگ برای حلقه ازدواج سولیتر:

اگر بخواهیم از بهترین و جلوه کننده ترین سنگ و نگین ممکن که بر روی یک حلقه سولیتر قرار می گیرد، صحبت به عمل بیاوریم به الماس خواهیم رسید.

الماس با تراشه های زیبا و درخشان خود می تواند نظر همگان را به سمت حلقه نامزدی شما جلب نماید.

اگر شما به دنبال طلای کادویی مناسب برای نامزد خود می گردید، حلقه نگین می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.

چرا حلقه تک نگین استفاده کنیم؟

1. آقا داماد کاملا با سلیقه های شخصی عروس خانم آشنا نیست و با این انتخاب عروس خانم صد در صد انتخاب او را دوست خواهد داشت.

2. هدف شما از انتخاب حلقه سرمایه گذاری بر روی الماس آن است. بنابر این با انتخاب در نوع تراش و فرم الماس می تواند نظر همگان را به سمت آن جلب کنید  و همچنین سرمایه ای ارزشمند داشته باشید.

3. به دنبال حلقه ای ساده و کلاسیک هستید.

4. الماس متناسب با سبک و شخصیت عروس خانم است.

حلقه های الماس Solitaire یک انتخاب محبوب حلقه است. طرح های حلقه های زیر محبوب ترین حلقه های تک نگین هستند. برای این نوع حلقه انواع دیگری از سنگ های قیمتی به جای الماس نیز می توان استفاده نمود. ما می توانیم با توجه به سایز انگشت فرد، نوع سنگ انتخابی، رنگ و وزن آن و وضوح و فلز به کار رفته در طلا آزادی انتخاب به افراد دهیم تا بنا به هر سبک و سلیقه ای حلقه ی نامزدی کاملا زیبایی داشته باشند.

در زیر عکس های مختلفی از حلقه های سولیتر که بسیار زیبا و جذاب هستند را باهمدیگر خواهیم دید:

حلقه سولیتر با الماس گرد

الماس برش گرد محبوب ترین شکل حلقه نامزدی است. هر سنگ گرد در واقع از پایین به بالا به نوعی شکل مخروطی بریده می شود. این سبک بریدن الماس باعث می شود که نور به سنگ وارد شود و ظاهری بسیار خیره کننده به آن ببخشد. در واقع خیلی خوب است بدانید که این برش الماس می باشد که خیره کنندگی شگرفی به آن می دهد. این مدل سنتی تر است.

حلقه سولیتر با الماس مدل شاهزاده

الماس با برش پرنسس مربع یا مستطیل شکل با چهارلبه باریک است. در واقع شکل کلی و اساسی آن هرم گونه است و این مدل به دلیل درخشش های ظریف و نازک و آتشین آن به شهرت رسیده است.

الماس های مربع و مستطیل به کار رفته در حلقه، جایگزین مناسبی برای حلقه سنتی گرد هستند. 

حلقه سولیتر با برش زمردی

برش های زمرد معمولا شکلی مستطیلی با گوشه های گرد دارد. این روش را برای برجسته نمودن درخشش یک گوهر به انجام می رسانند. از زمان ابداع روش های تولید سنگ های قیمتی این برش الماس جذابیت خاصی داشته است. 

حلقه سولیتر با برش بیضی

این سبک برش برای بانوانی می باشد که تلفیقی از درخشش آتشین و سبک کلاسیک الماس گرد را با همدیگر دوست دارند. اما این افراد می خواهند یک حلقه متفاوت تر و خاص تر داشته باشند. این شکل باعث می شود که این نوع الماس احساس مدرن تری از خود نشان دهد.

حلقه سولیتر با الماس برش هشت ضلعی

این الماس ها همچون مدل زمرد برش داده می شوند اما درخشش نگین این حلقه ها بسیار بیشتر است. اگر تمایل دارید یک الماس بزرگتر از برش گرد با همان وزن قیراط داشته باشید این یک انتخاب عالی است.

حلقه سولیتر با الماس قلب

این نوع نگین الماسی به علت شکل و فرم خاص خود چشم افراد را سریع تر جلب می کند. می توانیم تضمین کنیم که افراد با دیدن این نوع الماس سرشان حتما به سمت حلقه شما می چرخد.

سولیتر نه تنها در حلقه ازدواج بلکه در گوشواره طلا و دستبند طلا و گردنبند طلا نیز به کار برده می شود. 

در نهایت باید ذکر کنیم که سولیتر برای طلای عروس و نیم ست طلا نیز گزینه بسیار جذاب و مناسبی است.

همکاران ما در گالری زیبازر بهترین طلافروشی اصفهان ارائه دهنده، مجموعه ای از زیباترین و با کیفیت ترین طلا و جواهرات زنانه و مردانه که همگی آن ها طراحی های خاص و منحصر بفردی دارند؛ می باشند. دوستان عزیز به راحتی می توانید از طریق سایت زیبازر ، سفارشات خرید طلا را ثبت نمائید.  برای خرید حلقه ست و حلقه ازدواج سولیتر می توانید با ما در تماس باشید.