• 03136292891 - 09135558363
  • اصفهان - نبش خاقانی - بازار ارکیده - طبقه منفی 2 - واحد ۵۹
  • support@zibazar.com

نکاتی مربوط به خرید طلا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در یک مقاله کامل و ارزشمند قصد داریم به همه نکاتی که در ضمن خرید طلا و جواهرات باید به آنها توجه کنید اشاره نماییم. بانوان همیشه علاقه مند به طلا و خرید جواهرات بوده اند. آقایان برای خوشحال کردن آنها معمولا دست به خرید طلا و جواهرات می زنند. بهتر است پیش از خرید ابتدا نکات لازم را مطالعه فرمایید تا به آنچه به شما در جهت خرید بهتر کمک می کند دست یابید!

 

نکته اول: تا آنجایی که ممکن است از مدل های غیر عادی برای خرید استقبال کنید!

 

یکی از نکاتی که در ضمن خرید طلا مورد توجه قرار می گیرد تا به انتخابی بهینه تر و مقرون به صرفه تر منجر شود، انتخاب طلاهایی در فرمهای غیرعادی و خاص است. طبق تحقیقات انجام شده اینگونه طلاها از نظر اقتصادی کم هزینه تر خواهند بود، می پرسید چرا؟ زیرا ممکن است افراد کمتری آنها را انتخاب نمایند. همچنین برای خرید سنگ های قیمتی همچون الماس و غیره انتخاب سنگ هایی که کاملا گرد هستند قیمت بیشتری را در پی خواهد داشت زیرا این سنگ ها حجم بیشتری نیاز دارند تا به حد مطلوب دست یابند.

 

طلای کادویی، طلای ظریف و لوکس، طلا با اجرت مناسب

نکته دوم: خرید به صرفه تر با سنگ های قیمتی!

 

یکی از بهترین راهکارهای ممکن برای خرید به صرفه تر، انتخاب طلا و جواهرات با سنگ هایی همچون زمرد است که به نسبت سنگ قیمتی همچون الماس قیمت کمتری دارد ولی جلا و زیبایی خاص و ویژه خود را دارد.

 

نکته سوم: خرید طلای بدون اجرت

 

هدف شما از خرید طلا چیست؟ آیا شما به منظور پس انداز طلا آن را خریداری می کنید؟

به کسانی که به این جهت اقدام به خرید طلا می کنند در مرحله اول طلای دست دوم پیشنهاد می شود. زیرا نیازی نیست بابت خرید چنین طلایی اجرت ساخت پرداخت شود. منتها بعضی از افراد تمایلی به خرید طلای دست دوم ندارند بنابراین باز هم اگر به جهت پس انداز قصد خرید طلا دارید طلاهایی که اجرت کمتری دارند را به شما توصیه می کنیم. به عنوان نمونه اگر طلای منتخبی شما کار زیاد برده است یا دارای نگین های اتمی است، باید از خرید آن برای پس انداز صرف نظر نمایید. طلایی مانند النگو اجرت کمتری دارد پس می تواند گزینه مناسبی جهت انتخاب باشد.

 

 

طلای کادویی، طلای ظریف و لوکس، بهترین طلافروشی در اصفهان

 

نکته چهارم: فاکتور گرفتن از مهم ترین اصول خرید طلا:

 

قیمت طلا بسیار بالا است و افراد معمولا تمایل دارند که تضمینی برای انتخاب شان وجود داشته باشد. این تضمین همان فاکتوری است که طلافروش پس از خرید به شما ارائه می کند. در فاکتور تمامی اطلاعات طلا شما اعم از وزن آن، آدرس گالری طلافروشی و مهر ایشان ثبت خواهد شد. همچنین اجرت قطعه طلا نیز در آن ذکر می شود. این برگه می تواند تضمینی برای قطعه طلا خریداری شده توسط شما باشد.

 

نکته پنجم: آیا در خرید طلا امکان تخفیف وجود دارد؟

 

شما می توانید تا 2 الی 3 درصد از قیمت طلا را تخفیف بگیرید. 

 

بهترین طلافروشی در اصفهان

 

 

نکته ششم: خرید طلا و تناسب آن با فصول سال

 

طبق تحقیقاتی که به انجام رسیده است افراد در حوالی سال نو و عیدها تمایل بیشتری به خرید طلا دارند. اگر شما جزء افرادی هستید که می خواهید طلایی با قیمت مناسب تر و کمتر خریداری نمایید بهتر است در فصل تابستان اقدام به خرید نمایید. در تابستان افراد کمتر خواهان خرید طلا هستند از این رو با این خرید می توانید قیمت کمتری پرداخت نمایید.

 

نکته هفتم: طلای ایرانی بخریم!

 

ممکن است بارها و بارها این نکته به گوش شما خورده باشد که طلاهای ایتالیایی بهترین نوع طلای موجود در بازار هستند. باید به شما متذکر شویم که از آن بهتر طلای سرزمین خودمان ایران است. با کمی دقت و توجه به طلاهای موجود در بازار خواهید دید آنچه ساخت دست طلافروشان کشورمان است ظرافت ها و زیبایی و خلاقیت های خاصی را در خود دارند.

 

نکته هشتم: رنگ طلا و قیمت آن

امروزه دیگر افراد زیادی نیستند که تمایلی به خرید طلای زرد داشته باشند و اغلب طلای سفید برای بانوان جذاب و دوست داشتنی است. منتها کسانی که می خواهند طلاهای کم قیمت تری خریداری نمایند می توانند به سمت طلای رنگ زرد توجه نمایند.

 

 

بهترین طلافروشی در اصفهان

 

نکته نهم: خرید اینترنتی طلا

 

فروشگاه های اینترنتی که هرروزه جای بیشتری در بین مردم باز می کنند یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید طلا هستند. کسانی که برای خرید طلا از فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنند، امکان پرداخت هزینه کمتر را خواهند داشت. فروشگاه های آنلاین غالبا در مناسبت های مختلف تخفیفات ویژه ای ارائه می کنند که این تخفیفات می تواند شامل حال شما برای روز مادر، روز پدر و غیره شود.

 

 

همکاران ما در گالری زیبازر بهترین طلافروشی اصفهان ارائه دهنده، مجموعه ای از زیباترین و با کیفیت ترین طلا و جواهرات زنانه و مردانه که همگی آن ها طراحی های خاص و منحصر بفردی دارند؛ می باشند. دوستان عزیز به راحتی می توانید از طریق سایت زیبازر ، سفارشات تان را ثبت نمائید.