• 03136292891 - 09135558363
  • اصفهان - نبش خاقانی - بازار ارکیده - طبقه منفی 2 - واحد ۵۹
  • support@zibazar.com

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

از جمله بهترین هدایایی که می توان به عزیزان و دیگر افراد هدیه داد، طلا و جواهرات است.

افراد اگر به شخصی علاقه بسیار داشته باشند یا برای فردی ارزش منحصر به فردی قائل باشند، از هدایای گرانبهایی چون طلا و جواهرات برای هدیه دادن به آن شخص استفاده می کنند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با توجه به تحقیقات انجام شده، محققان به این باور رسیده اند که آویختن طلا و جواهرات مختلف توسط افراد می تواند اطلاعات متفاوتی از شخصیت و وضعیت روانی آن فرد در اختیار دیگران بگذارد. از این رو، اهمیت دارد که شما چه جواهراتی و به چه نحوی استفاده می کنید؛ به ویژه می توان درمورد انگشتر این مسئله را عنوان نمود، اینکه انگشترتان را در چه انگشتی دست می کنید، می تواند نشانی از خصوصیات و ویژگی های شما باشد. بنابراین می خواهم در این مقاله درباره ی همین موضوع صحبت کنم؛ بدین معنا که اگر انگشتر را در انگشتان مختلفتان به دست کنید، چه معناهایی می تواند داشته باشد. 


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در یک مقاله کامل و ارزشمند قصد داریم به همه نکاتی که در ضمن خرید طلا و جواهرات باید به آنها توجه کنید اشاره نماییم. بانوان همیشه علاقه مند به طلا و خرید جواهرات بوده اند. آقایان برای خوشحال کردن آنها معمولا دست به خرید طلا و جواهرات می زنند. بهتر است پیش از خرید ابتدا نکات لازم را مطالعه فرمایید تا به آنچه به شما در جهت خرید بهتر کمک می کند دست یابید!


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قطعا همه افراد حلقه های سولیتر را بارها دیده اند، اما آیا می دانید به کدام نوع از انگشتر طلا سولیتر گفته می شود؟ باید ذکر کنیم که یکی از پرطرفدارترین حلقه ازدواج، حلقه سولیتر می باشد. برای داشتن اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید تا به شما درباره حلقه نامزدی سولیتر اطلاعات کامل و کافی بدهیم.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

عروس در شب عروسی تمایل بسیاری دارد که به بهترین نحو زیبایی به نظر برسد. در این ایجاد جذابیت و زیبایی مولفه های بسیاری موثر هستند و باید به همه آنها حتما توجه شود. کفش مناسب، مدل مو و آرایش و لباس مناسب هرکدام به نوبه خود در ایجاد زیبایی عروس تاثیرگذار هستند. اولین گام انتخاب لباس های رویایی است که با جستجو کردن بتوانید آن را بیابید. انتخاب کفش مناسب، جواهرات دلخواه، مدل آرایش و مو در اولویت بعدی قرار دارند. تصمیم نهایی برای زیبا و جذاب به نظر رسیدن شما که متناسب با موارد دیگر باشد ساخت جواهرات است. جواهر جذاب، درخشان و شیک که باعث شود عروس خانم هرچه بیشتر زیبا و درخشنده به نظر برسد.