قیمت لحظه ای طلا: 11,668,000 ﷼

سفارش ساخت طلا | سفارش پلاک اسم طلا و طراحی آویز اسم

این روزها می توان گفت تقریبا همه ی تلفن های همراه هوشمند مجهز به اینترنت می باشد و جستجو در میان صفحات وب برای خرید آنچه افراد به آن نیاز دارند بسیار آسان شده است. به طور مثال شما برای خرید طلا و جواهرات قطعا صفحات زیادی را جستجو می کنید و مدل های متنوعی از زیورآلات توجه شما را به خود جلب می کند. اما مساله ای که وجود دارد این است که ممکن است برخی از این سایت ها خارجی باشد و امکان خرید از آن ها برای شما وجود نداشته باشد. در این مورد باید به شما بگوئیم که عزیزان، اصلا نگران نباشید. زیبا زر با فراهم آوردن شرایط سفارش ساخت طلا برای شما، این مشکل را مرتفع نموده و شما می توانید طرح مورد نظر خود را برای ساخت ، سفارش دهید. حتما می پرسید چگونه؟! در این مقاله با ما همراه شوید تا شما را با فرایند ساخت طلا سفارشی و نحوه ی سفارش ساخت طلا به زیبا زر آشنا کنیم.

فرایند ساخت طلا و جواهرات چگونه انجام می شود؟

دوستان عزیز! قبل از اینکه برای سفارش ساخت طلا اقدام نمائید، بهتر است با چگونگی ساخت طلای سفارشی آشنا شوید.

به طور کلی طراحی و ساخت طلا و جواهرات به دو روش انجام می شود، که در ادامه به ذکر توضیحاتی در مورد هر روش پرداخته ایم.

سفارش ساخت طلا

طراحی و ساخت طلا با دست (طراحی دستی)

به روش طراحی طلا به صورت دستی، طراحی کلاسیک گفته می شود. از این روش از گذشته تا کنون برای ساخت طلا و جواهرات استفاد می شود.

  • در روش طراحی با دست ابتدا ایده پردازی می شود و سپس این ایده های خلاقانه طراحی و ساخته می شود.

طراحی و ساخت طلا با کامپیوتر

طراحی و ساخت طلا با کامپیوتر، یک روش جدید برای طراحی و ساخت طلا با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری سه بعدی است. در این روش طرح مورد نظر توسط نرم افزار مدل سازی شده و سپس چاپ می شود. پس از آن، قطعه طلای مورد نظر در فرایند ریخته گری تولید می شود.

حال که با روش های ساخت طلای سفارشی آشنا شدید، در ادامه شما را با روش سفارش ساخت طلا به زیبا زر آشنا خواهیم کرد. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

سفارش ساخت طلا

آشنایی با نحوه سفارش ساخت طلا به زیبا زر

دوستان عزیز! اگر مدل خاصی از طلا و جواهرات را مد نظر دارید، اما امکان تهیه آن تا کنون برای شما فراهم نشده است، می توانید طرح مورد نظر خود را برای ساخت به زیبا زر سفارش دهید. به این ترتیب که :

  • برای سفارش ساخت طلا ، عکسی از طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمائید.
  • پس از تائید مدل ، حدود قیمت آن به شما اعلام خواهد شد.
  • در صورت تائید قیمت توسط شما، لازم است که 20 درصد کل قیمت را به عنوان بیعانه بپردازید تا فرایند تولید و ساخت قطعه طلا برای شما آغاز شود.
  • پس از آماده شدن قطعه طلایی که به سفارش شما ساخته است، عکس آن برای شما ارسال می شود و پس از پرداخت مابقی هزینه ، به آدرس شما ارسال می گردد.
  • لازم به ذکر است که مدت زمان لازم جهت ساخت طلای سفارشی، بین یک الی سه هفته می باشد و تمامی سفارشات با پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران و با بیمه رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

سفارش ساخت طلا

کلام آخر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت و سیستم های کامپیوتری تقریبا بسیار از ناممکن ها، ممکن شده است. بنابراین اگر شما دوست عزیز مدلی را در نظر دارید اما به آن دسترسی ندارید، می توانید با خیال آسوده سفارش ساخت طلا، از جمله پلاک اسم طلا و طراحی آویز اسم خود را به ما بسپارید.

ما در اسرع وقت، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، قطعه طلای مورد نظر شما را ساخته و برایتان ارسال خواهیم کرد؛ ما خداوند منان را شاکریم که تا کنون توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نموده و سفارشات آنان را مطابق با نظر و سلیقه شان تهیه و ارائه نمائیم.