قیمت لحظه ای طلا: 10,897,000 ﷼

راهنمای جامع خرید سرویس طلا عروس

تاریخ انتشار: 1400/02/05

خرید سرویس طلا عروس یکی از مهم ترین بخش های خرید عروسی است و با وجود مدل ها و طرح های متنوع سرویس طلا در بازار اعم از طلای زرد، سفید، قلمکاری و ... انتخاب اندکی سخت می شود. به همین منظور در این مقاله زیبازر راهنمای تقریبا کاملی از نکات مهم برای خرید سرویس طلا عروس تهیه کرده است که خوب است آن را به دقت مطالعه کنید تا در انتخاب دچار مشکل نشوید. پس با ما همراه باشید.

برای خرید سرویس طلا عروس به این نکات توجه کنید

همانطور که می دانید سرویس طلا عروس معمولا شامل گرنبند، دستبند و یک جفت گوشواره می باشد. البته در بعضی از مدل ها سرویس طلا شامل انگشتر نیز می باشد.

پس در انتخاب و خرید سرویس طلا عروس علاوه بر نکات مربوط به خرید هر کدام از اجزا سرویس طلا، لازم است به نکات کلی در این مورد نیز توجه کافی داشته باشید.

خرید سرویس طلا عروس

نکته اول در خرید سرویس طلا عروس : رنگ طلا

به طور کلی هنگام خرید طلا و جواهرات ممکن است در انتخاب رنگ سفید، زرد و ... دچار تردید شود. در چنین مواقعی بهترین راه برای انتخاب رنگ طلا، توجه به رنگ پوست است. برای افراد با تناژ پوستی گرم و گندمگون، ترکیبی از طلای زرد رنگ و قرمز می تواند انتخاب بهتری باشد. اما برای افراد با تناژ پوستی سر و رنگ پوست های روشن تر طلای سفید انتخاب بهتری خواهد بود.

نکته دوم در خرید سرویس طلا عروس : مدل سرویس طلا

در انتخاب مدل سرویس طلا لازم است که فرم صورت وگردن را برای انتخاب مدل سرویس طلا در نظر بگیرید و به این نکات توجه کنید :

- برای افراد با فرم صورت گرد از مدل هایی از سرویس طلا انتخاب کنید که از اشکال منحنی و گرد بیشتر در آن ها استفاده شده باشد.

- برای افراد با فرم صورت کشیده، انتخاب گوشواره مناسب بسیار اهیمت دارد. این افراد باید از میان مدل گوشواره های بلند و پهن انتخاب کنند.

- اگر گوش های خانم کوچک باشد، گوشواره های چسبان انتخاب بسیار مناسب تری برای او خواهد بود.

- همچنین کشیدی و کوتاهی گردن در انتخاب گردنبند سرویس طلا بسیار مهم است. به طور مثال برای خانم هایی با گردن بلند و کشیده استفاده از مدل های گردنبند کوتاه تر و برای خانم هایی با گردن کوتاه ، باید از میان سرویس های طلا که گردنبندهای بلندتری دارد انتخاب شود.

- هنگام خرید سرویس طلا عروس ، به سایز دستبند آن توجه کنید. به این علت که سایز دستبند بسیار مهم است. دستبندی که برای دست شما گشاد باشد، جلوه ی جالبی نخواهد داشت. همچنین دستبنید که تنگ باشد نه تنها دست شما را اذیت می کند، بلکه دست شما را از اندازه ی واقعی آن چاق تر نشان خواهد داد. پس به این نکته هم توجه کافی داشته باشید.

خرید سرویس طلا عروس

نکته سوم در خرید سرویس طلا عروس : توجه به قفل ها

از آنجا که برای خرید سرویس طلا عروس خانم تقریبا هزینه ی زیادی باید پرداخته شود، پس نکته ی بسیار بسیار مهم در انتخاب سرویس طلا، توجه به قفل ها می باشد. پس هنگام انتخاب مدل سرویس طلا، از سالم و محکم بودن قفل های آن اطمینا کامل حاصل کنید.

نکته چهارم در خرید سرویس طلا عروس : به روز باشید

توصیه می شود مدلی را برای خرید انتخاب کنید که چند سال بتوانید از آن استفاده کنید و نیاز به تعویض نداشته باشد. برای این منظور بهتر است که قبل از خرید با جدیدترین مدل های طلا و جواهرات آشنا باشید.

کلام آخر

جهت خرید سرویس طلا عروس ، اگر با نکات مربوط به آن آشنایی داشته باشید، هدفمند تر خرید خواهید کرد و در نهایت از انتخاب خود رضایت کافی خواهید داشت.

پس مطالب این مقاله را به دقت مطالعه کنید و به کار ببندید.

دوستان همیشه همراه زیبا زر، در صورتی که با هر گونه سوال یا مشکلی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید. مشاوران ما با کمال میل به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهند بود.

خرید سرویس طلا عروس